Archiv článků

Mistři, mistři, mistři!!! Polička porazila ve finále po těžkém a vyrovnaném boji tým Vokna Kroměříž 2:1 a slaví titul. Blahopřejeme.

08.03.2009 18:54
>>

07.03.2009 21:17
>>

Polička pokračuje ve vítězném tažení, Stonavu porazila 2:0 a 4:0, v neděli 8.3. ve 14:00 se utká s Kroměříží.

07.03.2009 21:14
>>

Finálový turnaj - Heřmanův Městec

07.03.2009 18:33
1. semifinále   1. zápas - Kroměříž - Náchod 5:2 (2:2) 2. zápas - poločasový stav Kroměříž - Náchod 3:0   2.semifiníle   1. zápas - Polička - Stonava 2:0 (1:0) branky : Šmeral (p), Kučera První utkání potvrdilo, že souboj obou soupeřů bude velice vyrovnaný. Novabrik těží z dobré...
>>

Polička postupuje, výhrou 7:2

21.02.2009 21:32
>>

v 19 minutě Polička vede 6:2 a je velice blízko postupu, Šampaňské se může chladit

21.02.2009 19:11
Náchod - Prachatice 4:2 a hraje s druhý zápas Polička - Větřní 3:3 (2:O) Polička opět neproměnila svoje šance a i druhý poločas dohrávala od 12. minuty s 5 fauly. Větřní snížilo na 2:1 a poté s 9 metrového kopu na 2:2. Poličce se opět podařilo zvýšit náskok na 3:2, ale nadějný výsledek se jí...
>>

Z technických důvodu vám další informace přineseme až při druhém utkání. Držte pěsti Poličským borcům!

21.02.2009 18:07