Zde se můžete vypsat

Datum
Vložil
Titulek

Víkendové kolo - kde jsou opory?!

Takže chlapci, co se kopete za uši. Když jsem se dnes ptal Franty, jaká sestava bude na víkend, tak mně sdělil, že bude bez opor. Tudíž jsem opáčil, proč já, Vojta a Láďa nejdeme hrát? Na to mě po chvíli ticha odpověděl, že hrát jdeme, tak nevím....

Datum
Vložil
Titulek

Kucka

Jestli je tvůj vzor J.Bosák,OK.Umíš ho dobře napodobit,ale na Sádecký stránky se to nehodí.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Kucka

Děkuji za kompliment, nicméně byl namířen trochu jiným směrem......

Datum
Vložil
Titulek

derby

No slušné derby,podle očekávání jste byli lepší,akorát kluci Královi se kopou za uši.gratuluji

Datum
Vložil
Titulek

liga

Liga se zkvalitnuje,letos budete rádi za play off.Ale jinak VPS rešpekt

Datum
Vložil
Titulek

Re: liga

Před sezónou byl náš cíl umístění do 4.místa, po první části soutěže se téměř naplnil. Myslím si, že se ještě o něco posuneme, zatím se nám ale bohužel nepodařilo odehrát dva turnaje po sobě ve stejném složení. A sehranost byla pro nás, alespoň do této sezóny, vždy největší zbraní.

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: liga

nemyslím si ,že sehranost byla vaší největší zbraní.Spíš jste spoléhali na urputnou defenzivu a jedince,kterým to momentálně šlo.Ve hře chybí automatismy,které vidím na hře Prahy,Stonavy,Zlína.a už i jiných.Ale chápu,že ve vašich podmínkách je těžké se sehrát a vysledky ,kterých jste dosáhli v minulosti,jsou obdivuhodné.Značí to na vaši "chytrost",ale i nízkou úrovní sálovky.

Datum
Vložil
Titulek

bobr

Bobr je synonymum pro ženský klín,proč tak říkáte vlastnímu spoluhráči?

Datum
Vložil
Titulek

Re: bobr

NEPOUŠTĚJ SE DO NĚJAKÝCH ZBYTEČNÝCH AKCÍ.

Datum
Vložil
Titulek

Oprava

Zdravím všechny, jen pro opravu nechci parťáka ze Skutče okrást o branku, takže v prvním zápase dával třetího fíka Čeněk:)

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.