CHEMCOMEX : VPS NOVABRIK Polička 3:2 (2:0)

Sestava :

Dittrich O. - Šmeral, Červený, Švec, L. Král, - Král V., Dittrich J,Kučera, Novák

Branky :

Dittrich J. 2

Utkání lépe začal tým Novabriku, už v první minutě si vytvořil tlak na polovině soupeře a v rychlém sledu zahrával 3 rohové kopy. Pak se ve 100 % šanci objevil V. Král, ale domácího brankáře překonat nedokázal. Polička byla i nadále aktivnější a dostávala se i do dalších příležitostí, ovšem V. Král nedokázal proměnit ani svoji další šanci. Pražský stroj se rozhýbával o poznání pomaleji, ale jeho první vážnější výpad znamenal první změnu skóre, když v 9. minutě utkání prostřelil poličského hráče, který zastoupil vyběhnutého Dittricha, Kamas. Poličku obdržený gól nerozhodil a nadále útočila, ale bez efektu. Další šanci měl opět V. Král, ale místo nahrávky volil střelu, jako i po něm, stejně neúspěšně, Červený. Z téměř totožné akce, jako padal první gól, padl i druhý, když poličská obrana zapoměla na Blablu, který ze strany prostřelil Dittricha. Polička se snažila ve druhém poločase vstřelit kontaktní gól a s utkáním ještě něco provést, ale nebyla schopna proměnit i další jasné příležitosti. Novák nastřelil pouze tyč a Kučera po efektní patičce Nováka zblízka trefil brankáře. Když se Polička nadechovala asi k poslednímu náporu, udělal chybu na půlce poličský Šmeral a Šafránek zvýšil už na 3:0. Polička přesto ještě nesložila svoje zbraně a stále se snažila změnit nepříznivé skóre utkání. Minutu a půl před koncem snížil na 1:3 J. Dittrich a ten samý hráč 8 sekund před koncem upravil na konečných 3:2. V utkání tak zvítězil Chemcomex, který v této sezóně dokázal jako jediný Poličku porazit a to dokonce dvakrát.

Druhé utkání :

TULLAMORE Klatovy : VPS NOVABRIK Polička 1:10 (0:6)

Sestava :

Dittrich O. - Šmeral, Červený, Švec, L. Král, - Král V., Dittrich J, Kučeral, Novák

Branky :

V. Král 4, Červený 2, L. Král, Šmeral, Dittrich J., Kučera

Ve druhém utkání nastoupili poličtí proti týmu z Klatov a chtěli odčinit předchozí prohru z Chmecomexem. A toto svoje předsevzetí začali vyplňovat už od prvních minut utkání. Ve 2. minutě protrhl svoji střeleckou smůlu V. Král a po nahrávce Šmerala otevřel skóre utkání. Na další gól si diváci museli počkat až do 10. minuty, kdy se trefil po Novákově přiťuknutí i druhý z dvojice Králů, Láďa. Na 3:0 zvyšoval po hezké individuální akci Šmeral, o 2 minuty později už to bylo 4:0, když vybídnutí L. Krále zužitkoval Kučera. Do poločasu padly ještě 2 góly, když po nahrávce Dittricha J. skóroval V. Král a ten samý hráč poté zvýšil z devítimetrového trestného kopu už na 6:0 a tím stanovil poločasový výsledek. Vývoj utkání se příliš nezměnil ani ve druhém poločase, ikdyž se ve 27. minutě  zrodilo snížení stavu na 6:1, když po pěkné akci prostřelil Dittricha Toman. Poličtí si na chvíli odpočinuli a od 33. minuty to tam zase začalo padat. Nejdříve se trefil po samostatné akci Dittrich J., poté opět Král V. a konečný výsledek stanovil Červený, který dvakrát z téměř totožného místa přesně umístil svoje střely.

Nejlepším hráčem byl vyhlášen J. Dittrich.