1.zápas

VPS NOVABRIK Polička : SK SICO Jilemnice 2:1 (0:1)

Branky : V. Král, P. Novák

Sestava : O. Dittrich - P. Šmeral, Z. Červený, L. Král, P. Novák - J. Dittrich ml., Z. Dostál, V. Král, O. Kučera

První zápas s Jilemnicí byl velice napínavý a vyrovnaný,přesně tak,jak se před utkáním čekalo. Naše mužstvo se pomaleji rozjíždělo a po špatné rozehrávce brankáře šli hosté do přečíslení, které využili a dostali se do vedení. Poté se již začali postupně prosazovat naši hráči, ale šance L.Krále,V.Krále a J.Dittricha kýžený gól nepřinesli. V druhé půli se tlak domácích stupňoval, ale dlouho se nedokázali střelci prosadit přes gólmana jilemnických. Hosté naopak podnikali nebezpečné protiútoky a při jednom z nich pomohla domácímu gólmanovi i tyč. Vyrovnávací gól padl ve 12.minutě, kdy se po rozehraném rohu krásně trefil V.Král. Naši hráči se dál tlačili na soupeře a bylo vidět, jak moc chtějí zápas vyhrát. Vítězný gól vstřelil tři minuty před koncem z přímého kopu nejlepší hráč na palubovce P.Novák a v hektickém závěru jsme si již vítězství nenechali vzít.

2.zápas

VPS NOVABRIK Polička : ADRIA Nový Bor 3:1 (3:0)

Branky : O. Kučera, V- Král, Z. Červený

Druhý zápas s Novým Borem nebyl vůbec jednoduchý. Hosté představili velice mladý tým, který zanechal v Poličce dobrý dojem a hrál opravdu dobře, což dokázal hned ve svém prvním zápase, kdy porazil překvapivě Sádek. Nám se v první půli dařilo předvádět hezké kombinace, zakončené konečně i góly a tak po střelách O.Kučery, V.Krále a Z.Červeného bylo naše poločasové vedení 3:0 zcela zasloužené. V druhé půli byla naše hra již opatrnější, více jsme bránili a vyráželi do rychlých protiútoků z kterých se nám už bohužel nepodařilo vstřelit ani jeden gól. Soupeř v závěru po naší chybě v obraně snížil, ale žádné drama už naše mužstvo nepřipustilo a zkušeně dovedlo zápas do vítězného konce.