VPS NOVABRIK Polička : SF KLIMCO DARKOVICE 1:1 (1:1)

Sestava :

Dittrich O. - Šmeral, Červený, Švec, - Král V., Dittrich J, Kučera, Novák

Branky :

Švec

Novabrik Polička začal utkání aktivně a vytvořil si několik slibných příležitostí, během první minuty zahrával dva rohy. Ve 3. minutě se také ujal vedení, když po Kučerově nahrávce doklepl do prázdné branky Švec. Polička si mohla svoje vedení pojistit, ale ani Král, ani Červený nedokázali vstřelit branku. Poté se do slibné šance dostalo duo Kučera - Šmeral, ale druhý jmenovaný neměl dostatek času na lepší zakončení. První poločas skončil těsným vedením Poličky. Vstup do druhého poločasu vyšel lépe hráčům Darkovic, kteří dokázali ve 22. minutě srovnat Polomským. Polička chtěla utkání rozhodnout a vrhla všechny síly do útoku. Nebyla ovšem schopna proměnit ani vyložené šance. Dorážka V. Krále rozhodně volala po góle, ale jeho slabá střela trefila pouze obětavě hrajícího hráče Darkovic. Nebezpečně se jevila i další střela Šmerala, zakročil ovšem výborně chytající brankář Klimka. Poté v rychlém sledu následovaly další šance, V. Král -tyč, Švec - střela těsně nad, další tyč z dorážky. Polička ovšem nedokázala žádnou další branku přidat a když se neujal ani žádný z brejků Darkovic skončilo utkání remízou 1:1.

Druhé utkání :

VPS NOVABRIK Polička : SC PREMIUM Stonava 4:4 (2:0)

Sestava :

Dittrich O. - Šmeral, Červený, Švec, L. Král, - Král V., Dittrich J, Kučera, Novák

Branky :

Novák 2, Červený, Švec

Polička začala i své druhé utkání aktivně a zásluhou Červeného tečevané střely se také v 8. minutě ujala vedení. Stonava, která v té době hrála pouze v 5 hráčích působila unaveným dojmem, ale dobře kombinovala a vytvářela si i slibné šance, všechny ovšem dokázal zneškodnit poličský Dittrich. V 17. minutě zvýšila Polička už na 2:0, když se trefil Švec. Vstup do druhého poločasu měla šťastnější Polička, když po pěkné akci skóroval Novák. Poté se konečně prosadila i Stonava a snížila na 3:1 a o minutu později dokonce na 3:2. Za další 4 minuty odskočila Polička opět na rozdíl dvou branek,  podruhé v utkání se trefil Novák. Když už to vypadalo, že Polička zvítězí, přišla nekoncentrovanost Novabriku a  drtivý závěr Stonavy. V rozmezí jedné minuty dokázali stonavští hráči vyrovnat a utkání tak dospělo do remízového stavu 4:4.

Nejlepším hráčem byl vyhlášen O. Dittrich.