1. čtvrtfinále v Poličce

První čtvrtfinále play-off na domácí palubovce jsme zvládli, vítězství 2-0 se ale nerodilo lehce a zápas byl až do konečného hvizdu rozhodčích otevřený a napínavý. První půle byla z naší strany vcelku povedená. Po počátečním oťukávání z obou stran to byl nejprve hostující hráč, který spálil úvodní šanci zápasu. Poté se už výrazněji  prosazovalo naše mužstvo a díky dvěma trefám J.Mužíka a M.Kováře šlo do kabin s dvoubrankovým náskokem. Druhá půlka byla již vyrovnanější, naše hra byla opatrnější, chtěli jsme dobře bránit a vyrážet do rychlých protiútoků. Tato taktika se nám vcelku dařila až na malý detail a tím bylo opět žalostné zakončení. Tolik šancí, brejků a nastřelených tyčí za poločas zase potvrdilo, že naše koncovka je letos hodně špatná. Ke konci zápasu nám pak několikrát zatrnulo i při šancích hostů, ale brankář O.Slaný vše pochytal a tím naše mužstvo nasměroval ke konečnému vítězství.