Druhé čtvrtfinále

Máme za sebou úspěšnou čtvrtfinálovou bitvu,kdy i v odvetě jsme v Kladenské hale porazili mužstvo Dobříče těsně 3-2 a postoupili tak na finálový turnaj.

Domácí pro druhé utkání posílili sestavu a na jejich hře to bylo znát. Po počátečním oťukávání jsme se nejprve do dvou velkých šancí dostali my, ale opět nás zradila koncovka. Poté však T.Poul šikovně odebral balón domácímu obránci a pěknou střelou otevřel skóre utkání. Paradoxně obdržená
branka nakopla více Dobříčské a během druhých deseti minut převzali iniciativu a vytvořili si snad pět velkých šancí, které však také trestuhodně
zahodili. Když už se zdálo, že do půle jiná branka nepadne, tak po pěkné individuální akci T.Abraháma přišel náš faul v pokutovém území a díky proměněné penaltě se šlo do kabin za vyrovnaného stavu 1-1. Druhá půle byla z naší strany opatrnější, více jsme bránili a čekali na brejky, které se nám však
nedařilo zvládnout do úspěšného konce. Domácí tak čím dál víc tlačili na pilu vědomi si toho, že potřebují tento zápas vyhrát. Jejich vedoucí gól padl po
dobře rozehraném trestném kopu a zápas tak dostal ještě vetší náboj. Museli jsme začít napadat soupeře po celém hřišti a do konce utkání již nefaulovat,
neboť jsme poslední minuty druhého čtvrtfinále  odehráli pod hrozbou šestého faulu. Podařilo se nám ale vyrovnat, kdy po tečované střele M.Kováře
míč k naší radosti skončil za zády domácího brankáře. Poté přišel klíčový okamžik zápasu, kdy při nastalé šanci domácích a vzniklé vřavě před naší brankou jeden z rozhodčích nejprve zapískal pokutový kop za hraní rukou našeho obránce, aby jej následně po konzultaci s druhým rozhodčím zrušil a nechal pokračovat dále ve hře, což vzbudilo samozřejmě vlnu emocí. Domácí to pochopitelně těžce nesli a nám se během krátké doby podařilo  dát, jak se později ukázalo vítěznou a postupovou branku,po pěkné individuální akci P.Navrátila.
Nemůžu se na konci nevyjádřit hlavně k ohlasům, které vyvolalo sporné rozhodnutí rozhodčích. S Jardou Kloubkem jsme dlouholetí kamarádi a po zápase
jsme už v klidu a bez emocí všechno rozebrali a vyříkali. Zápas měl velice dobrou úroveň, obě dvě mužstva předvedla výborný výkon a je jen škoda, že
 jej pokazil tento sporný moment. Už vůbec nechápu některé reakce a narážky na to,že snad někdo
ovlivňuje rozhodčí v náš prospěch. Pokud si všichni pamatují loňské finále,tak já bych mohl být první i poslední, kdo by mohl napadat výkony arbitrů.
Nezbývá než si jen přát,ať je v lize více takových kvalitních zápasů jako byl tento a hrají se po celou dobu soutěže a nejenom v play-off.