Odveta v Moravské Třebové

Máme za sebou úspěšně zvládnuté i druhé čtvrtfinále,ve kterém jsme zvítězili 5-1 a zajistili si tak postup na závěrečný finálový turnaj, který se bude konat 3.-4.3. v Luhačovicích.  Zápas se hned z kraje vyvíjel v náš prospěch. Po vedoucím brance J.Mužíka sice domácí rychle vyrovnali kuriózním gólem přes celé hřiště,ale vzápětí jsme si vzali vedení zpět,kdy zakončoval M.Kovář.Do poločasu se pak hra přelévala z jedné strany na druhou a obě mužstva opět potvrzovala,že úspěšná koncovka není letos jejich doménou.Vstup do druhé půle nám vyšel znovu lépe a po brance J.Mužíka byl náš náskok již dvougólový. Moravskotřebovští pak museli otevřít svoji hru a vsadit vše na jednu kartu,což byla voda na náš mlýn. Obrana v čele s brankařem pracovala v celku spolehlivě,takže byla jen otázka,jestli se nám podaří z rychlých brejků proměnit nějakou tu šanci a zápas tím definitivně rozhodnout v náš prospěch.To se nakonec podařilo a po trefách R.Netolického a T.Poula tak na ukazateli svítilo po závěrečném hvizdu rozhodčího 5-1 pro naše mužstvo. V semifinále nás tak čeká dvojzápas s obhájcem titulu Chemcomexem Praha.