První čtvrtfinále

První zápas čtvrtfinálové série máme úspěšně za sebou,kdy se nám podařilo přehrát v domácí hale celek Jilemnice

v poměru 6-0(T.Poul 3,Mužík Jiří,T.Jílek ,Mužík Jakub).Z kraje bylo utkání opatrné,nikdo ze soupeřů nechtěl udělat

zbytečnou chybu.Ve hře jsme byli aktivnější a odměnou za lepší vstup do zápasu nám byl poměrně brzký

vedoucí gól.Ten naše mužstvo uklidnil,míč měl častěji na svých sálovkách,jen střelecky vycházel náš tlak dlouho naprázdno.

Až ke konci poločasu po dvou povedených akcích se nám povedlo vsítit dvě branky a do kabin tak odejít s třígólovým

náskokem.Jak to tak v našem případě bývá ,ve druhé půli přišlo na začátku klasické uspokojení s průběhem zápasu.

Výsledkem toho bylo pár nepřesností v rozehrávce,které kdyby soupeř dokázal využít,mohlo  s námi být zle nedobře.To se však naštěstí nestalo i díky výborným zákrokům našeho brankáře.Důležité bylo,že se nám poté v útočné fázi zadařilo proměnit své šance a souboj tak definitivně rozhodnout v náš prospěch.