První turnaj - Jilemnice

Máme za sebou první turnaj této sezóny, z Jilemnice vezeme plný počet šesti bodů,takže na začátku vládne spokojenost. První  zápas proti Spartě Praha bylo znát, že se jedná o první utkání soutěže.Hrálo se opatrně, kombinace nebyla tak plynulá a vázlo i přesnější zakončení. Ve hře jsme byli o něco aktivnější, ale žadnou z náznaku našich šancí se nepodařilo první půli dotáhnout do zdárného konce. Druhá část byla určitě napínavější, ale obě obrany i včetně brankářů v tomto zápase dominovaly, takže bylo jasné,že o výsledku může rozhodnout jediná branka.Ta padla po závaru a dorážce T.Švece do sparťanské svatyně a rozhodla tak o naší těsné vyhře 1-0.

Druhý zápas s nekompletním Chemcomexem byl určitě zajímavější, hrálo se ve větším tempu a také bylo vidět více brankových příležitostí. Do vedení šlo naše mužstvo po pěkné střele M.Vondry, hosté ale záhy srovnali a dál to byla vyrovnaná, otevřená sálovka. Těsně před poločasem se nám podařilo gólově zakončit rychlý protiútok M.Stejskalem a do kabin tak jít s jednobrankovým náskokem. Druhá část se nesla ve znaméní tlaku pražanů a snaha o jejich vyrovnání.Náš tým dobře bránil a pokoušel se o brejky, ale jejich zakončení nebylo ideální. Až v závěru se ujala dalekonosná střela A.Andrleho, která stanovila konečný výsledek v náš prospěch 3-1.

V sobotu v Mohelnici se ve druhém kole utkáme postupně s Jilemnicí a se Zlínem.