Torpedo Mami Moskva-Polička 4:1(1:0)

Toredo Mami Moskva-Polička 4:1(1:0) Branka - Slováček J.

Z naší strany výborný výkon proti jednomu z favoritů turnaje. 1. poločas probíhal podle očekávání, kdy hosté častěji drželi balón a my jsme se snažili hlavně o bezchybnou defenzivu. Několikrát nás během 1. půle podržel náš golman Ondra Slaný. Bohužel 16 vteřin před koncem se soupeř ujal vedení. 2. půle začala stejně jako první a po rozehrané standatní situaci zvýšili hráči Torpeda vedení na 2:0. S blížícím se koncem naše hra začala gradovat. Nejprve jsme zásluhou Slováčka snížili na 2:1 a poté jsme byli třikrát sami před hostujícím golmanem, ale nedokázali jsme vsítit kýžený vyrovnávací gól. V samotném závěru při naší hře vabank soupeř dvakrát skóroval a tímto stanovil konečný výsledek na 4:1.

Sestava: Slaný-Netolický, Jílek, Mužík, Vondra, Švec T.-Kovář ml., Navrátil, Stejskal, Slováček, Poul. Zítra nás čeká čtvrtfinále, soupeře se dozvíme až po odehrání večerních utkání.