Třetí turnaj v Jilemnici

Třetí turnaj který se konal v Jilemnici, nám přísoudil celky Sparty Praha a Větřní. První zápas proti pražanům měl velice solidní úroveň, hrála se útočná sálovka se spoustou šancí na obou stranách, kde prim hráli oba dva gólmani a také částečná střelecká nemohoucnost zakončujících hráčů, kdy neproměnili své vyložené šance. Lépe začala utkání  Sparta ale své dvě příležitosti na začátku zápasu nezužitkovala. Poté se zase mohlo měnit skóre na druhé straně, ale v  prvním případě byla proti branková konstrukce a ve druhém chyběl našemu útočníkovi  jen pověstný krůček, aby míč doklepl na zadní tyči do prázdné brány. Pak však dvakrát hosté předvedli velice pěkné kombinace a rázem byl na  ukazateli skóre dvojbrankový rozdíl v jejich prospěch. Ve druhé půli jsme vysunuli obranu až na půlku našeho soupeře, tím jsme získávali častěji míč a začali přicházet i šance.  Bohužel gólově se ujala jen střela L.Mužíka i když hlavně šance  T.Švece volali po vyrovnání. No a když se z rychlých kontrů v závěru neprosadili ani pražané, utkání tak skončilo jejich jednobrankovým vítězstvím.

Ve druhém zápase proti týmu z Větřní jsme na počátku duelu působili trošku ospalým dojmem, ale soupeř své šance nedokázal využít. S přibývajícím časem jsme pak postupně převzali iniciativu, kterou gólově v prvním poločase vyjádřili L.Mužík a T.Poul. Druhá půle byla podobná té první, oba celky se snažili o útočnou sálovku s častým zakončováním,  k naší radosti se ale brankově prosadili jen naši hráči a tak po trefách opět L.Mužíka a M.Kováře stanovili konečné skóre 4:0 v náš prospěch.