Turnaj v Jilemnici - zhodnocení

Poslední turnaj v tomto roce máme za sebou,z podkrkonoší  si vezeme plný počet šesti bodů, ale oba zápasy pro nás nebyly nijak jednoduché. Zvláště

ten první proti Moravské Třebové byl hodně dramatický a rozhodlo se až v závěru zápasu. Na jeho začátku to vypadalo pohodově, šli jsme brzy do vedení
a během prvního poločasu jej navýšili až na 3-0. Hosté však zápas nezabalili a na začátku druhé půle snížili na rozdíl jediného gólu. V té chvíli to byl
boj o každý míč a několikrát se ukázali i oba brankáři výbornými zákroky. Konec se pak lépe povedl nám a po dvou trefách jsme utkání dovedli do vítězného konce.Hra našeho soupeře mě příjemně překvapila,byla založená na výborném pohybu, častou střelbou a pěknými individuálními výkony a  až zlepší samotné zakončení bude pro ostatní týmy velmi nepříjemným protivníkem.

Druhé utkání proti Jilemnici bylo o poznání klidnější.Drželi jsme častěji míč,domácí se snažili hrozit z rychlého protiútoku, ale ze spousty našich šancí  se v první půli podařilo proměnit jen jedinou. Druhá část hry byla podobná té první jen s tím rozdílem, že padlo víc branek a celkové skóre se zastavilo na konečných 4-1.

Další turnaj se uskuteční až na začátku ledna, kde se v Praze střetneme postupně s Chemcomexem Praha a Spartou Praha.

Za všechny funkcionáře a hráče VPS Novabrik Polička bych  chtěl všem sálovákům popřát hezké a klidné vánoc a hlavně hodně zdraví do Nového roku.