Turnaj v Jilemnici

V Jilemnici,kde se konal třetí turnaj cel.ligy jsme nejprve marně čekali na soupeře z Dobříče, který k utkání nedorazil, takže zápas byl zkontumovaný v náš prospěch 5-0. Poté se naše mužstvo střetlo s celkem z Vetřní a zápas jsme měli od začátku ve svých rukou. Soupeře jsme napadali hned po rozehrávce a nutili jej k chybám,po kterých P.Navrátil a T.Poul dostali náš tým do dvoubrankového vedení. To jsme mohli jěště do poločasu několikrát navýšit, ale naše zakončení v této sezoně má  k ideálu ještě hodně,hodně daleko. A když nás ke konci první půle podržel v brance O.Slaný,skóre se již v úvodním dějství neměnilo. Druhá půle byla podobná té první,přidali jsme dvě pěkné branky po střelách M.Kováře a J.Mužíka a jak my, tak i hosté zahodili ještě několik šancí. Konečnou podobu výsledku 4-1 tak stanovila sedm vteřin před koncem střela hostujícího brankáře z poloviny hřiště, která si našla skulinku v klubku hráčů a skončila za zády našeho gólmana.

Další turnaj se uskuteční v naší hale v Poličce,kde se příští týden postupně střetneme s Mor.Třebovou a s Jilemnicí.