Turnaj v Luhačovicích

Máme za sebou poslední turnaj základní části.Z města obuvi vezeme tři body,které nás v konečné tabulce zanechávají na třetím místě a tím pádem naším soupeřem pro čtvrtfinále play-off bude tým z Moravské Třebové.Aniž by jsme to před turnajem tušili,byl vlastně náš vzájemný zápas ve Zlíně jakousi generálkou před důležitou bitvou. Zápas jsme měli od začátku pod kontrolou,častěji jsme drželi míč a svoji převahu vyjádřili i střelecky.Soupeř ale do poločasu také nezahálel,takže do kabin se šlo jen  s naším jednobrankovým náskokem.Ve druhé půli byla hra podobná té první jen s tím rozdílem,že branky padaly jen do třebovské svatyně,takže konečný výsledek 5-1 v náš prospěch asi odpovídá průběhu zápasu. Druhé utkání proti domácímu Zlínu byl souboj o první místo v tabulce.Zápas se mi nehodnotí vůbec dobře,protože vedoucí celek tabulky nám udělil lekci produktivity a po výborném zápase vyhrál 4-1 a opanoval tak základní část soutěže.Nebylo nám nic platné,že hlavně v první půli jsme byli lepším celkem. Opět po katastrofálním zakončení,kdy  trefujeme jen tyče,nedáváme góly do prázdné branky,nebo neproměňujeme samostatné nájezdy, šel do kabin s jednobrankovým náskokem domácí celek,který se těsně před poločasem ujal vedení.Druhá půle byla již z naší strany hra vabank,ale podstatný rozdíl ve hře obou mužstev byl zase ten,že naše šance zůstaly opět nevyužity,kdežto zlínští své brejkové příležitosti s přehledem proměňovali a utkání tak dovedli do vítězného konce. Klíčová část soutěže začíná za tři týdny,kdy 10.2.2018 v naší hale přivítáme borce z Moravské Třebové.Nezbývá než si jen přát,aby mužstvo nepotkalo žádné zranění a dobře se připravilo na čtvrtfinálovou sérii.