Turnaj v Poličce

V naší domácí hale v Poličce jsme se v prvním utkání střetli s Mor.Třebovou a úvod utkání se nám náramně povedl.

Po gólech J.Mužíka,T.Jílka a T.Poula jsme již ve čtvrté minutě vedli tříbrankovým rozdílem.Hosté se začali osmělovat až v polovině první půle,kdy  také snížili zásluhou M.Vančury a poločas tak skončil 3-1 v náš prospěch.Druhá část zápasu již byla zcela vyrovnaná a hlavně dobře chytajícímu O.Slanému vděčíme zato, že nedopustil zdramatizování tohoto duelu. V závěru pak dvakrát zaúřadoval J.Slováček a stanovil tak konečný výsledek 5-1 pro náš tým.

Druhý zápas s Jilemnicí to bylo jedno velké trápení jak ve hře, tak i v koncovce. Hosté velice dobře bránili a i když se často k zakončení nedostávali, tak pokud již ohrozili naší branku, tak to bylo vždy hodně nebezpečné. V závěru první půle se také dostali do vedení po střele M.Srkala a poločas tak skončil překvapivě 0-1 v jejich prospěch. Druhá půle to byl místy velký tlak na hostující bránu, ale jak špatné řešení útočných situací, tak i zbrklá koncovka měla za následek to, že jsme stačili jen vyrovnat po střele T.Švece a v závěru málem přišli i o bod, po zásahu břevna za již překonaným naším gólmanem.

Jilemničtí v tomto zápase podali velice dobrý výkon,bohužel náš herní projev měl hodně daleko k ideálu,což musíme rychle změnit,neboť další turnaj nás čeká v Praze silná dvojice Chemcomexu a Sparty.