Turnaj v Praze - hodnocení

V Radotíně se odehrál první turnaj v Novém roce a my jsme v něm získali tři body.První zápas proti Chemcomexu byl z počátku opatrný,soupeři

se navzájem dobře znají a nikdo nechtěl udělat zbytečnou chybu.Na obou stranách se rodilo málo šancí a pokud se již mužstva do nějaké
dostala,prim hráli oba výborní brankáři.Druhá půle byla již o něco živější,pražané s přibývajícím časem častěji ohrožovali naši branku a několikrát
jsme zachraňovali rozjetou útočnou akci domácích na poslední chvíli.Když už se zdálo,že zápas skončí remízou,tak jsme dvacet vteřin před koncem udělali úplně zbytečnou
chybu v rozehrávce,zbavili se ukvapeně míče,který jsme měli pod kontrolou a následný rychlý protiútok hráči Chemcomexu s přehledem uklidili
do prázdné brány.Paradoxem je,že za těch posledních sedm vteřin jsme se dostali ještě do velké šance,ale náš hráč sám před gólmanem Marešem
nedokázal úspěšně zakončit a tím zůstalo konečné skóre ve prospěch domácích 1:0.
Druhý zápas proti Spartě byl z počátku vyrovnaný a nic nenasvědčovalo tomu,že by některé mužstvo mělo vyhrát o více branek.
Nám se ale ke konci první půle podařilo střelecky potrestat drobné chyby soupeře a jít do šaten s dvoubrankovým vedením.Po přestávce se nám
podařilo ještě skóre navýšit v náš prospěch a tím zápas definitivně rozhodnout.Hráči Sparty nehráli vůbec špatně,ale
tentokrát je však zklamalo špatné zakončení,což byl asi ten pověstný jazýček na vahách,který rozhodl utkání.
Další turnaj se uskuteční příští týden v Poličce,kde přivítáme v naší hale mužstva Dobříče a Větřní.