Turnaj v Praze

Poslední turnaj v tomto kalendářním roce jsme odehráli v Praze-Radotíně. Naším soupeřem v prvním utkání byla Sparta Praha.Zápas byl z počátku opatrný, nikdo nechtěl udělat zbytečnou chybu.Do prvních šancí se dostalo naše mužstvo, ale domácí brankář svůj tým několikrát podržel. Přesto šlo naše družstvo do vedení,kdy po pěkné akci T.Poula zakončoval do prázdné brány M.Kovář. Bohužel do poločasu jsme jednobrankové vedení neudrželi a opět inkasovali úplně zbytečně po vlastním gólu. Druhá půle byla z kraje v naší režii, ale několik vyložených šancí jsme opět jako tradičně "zazdily".V samotném závěru bylo několikrát horko i před naším brankovištěm, ale i domácí střelecky selhali, takže zápas skončil nerozhodně.

Druhé utkání proti Chemcomexu mělo solidní úroveň a překvapivě se hrála otevřená sálovka. Zápas sice skončil 1-0 ve prospěch domácích, ale kdo utkání viděl, tak musí souhlasit,že kdyby na každé straně padlo ještě minimálně pět gólů, nikdo by se nemohl divit. V našem týmu byl jednoznačně nejlepším hráčem brankář O.Slaný, který pochytal neskutečné věci. Bohužel již po několikáté jsme vyhořeli střelecky a i když pominu některé výborné zákroky brankáře Chemcomexu, tak to, co dokážeme spálit poslední dobou, je už trestuhodné. Nezbývá než věřit, že po Novém roce vstoupíme do dalšího turnaje, který se koná u nás v Poličce úspěšně a hlavně v zakončení přijde očekávané zlepšení.