Zhodnocení turnaje v Jilemnici

Z Podkrkonoší si přivážíme jedno vítězství, což před turnajem bylo tak nějak "v plánu", ale že body budeme brát v zápase s Chemcomexem a v duelu ze Spartou vyjdeme na prázdno, to už je i pro mě docela překvapení. Po zápase s nováčkem musím však změnit názor, protože herní projev tohoto týmu byl velice kvalitní a jejich vítězství nebyla žádná náhoda. Samozřejmě, naše mužstvo k prvnímu zápasu nastoupilo prakticky v pěti lidech a hlavně ke konci utkání už bylo vidět, že klukům dochází šťáva, ale to nijak nesnižuje výkon Sparty. Rychlá, důrazná sálovka, velice dobrá práce s míčem, podpořená kvalitním výkonem gólmana, to byly věci, na kterých sparťané postavili svoje vítězství. Nám se tentokrát nedařilo vůbec v koncovce, z tolika šancí prostě musíme nějaký ten gól dát .No a když i domácí z rychlých brejků v závěru netrefili několikrát naší poloprázdnou branku, zrodilo se jejich hubené vítězství 1-0.

Druhé utkání proti Chemcomexu mělo tradičně patřičný náboj a také velkou kvalitu. Do zápasu jsme už nastoupili prakticky kompletní a na hráčích bylo vidět, jak moc chtějí vyhrát. Pražané měli na začátku první velkou šanci, ale poté se začalo prosazovat střelecky naše mužstvo. Velký rozdíl oproti prvnímu zápasu byla naše střelecká potence, kdy jsme dokázali prakticky stoprocentně využít naše šance, které nám i několikrát nabídl svoji nepřesnou rozehrávkou soupeř. Do kabin se šlo v poločase za stavu 4-1, ale o zápase nebylo zdaleka rozhodnuto. Chemcomex ve druhé půli ještě zvýšil svoji aktivitu, takže před naší brankou bylo několikrát pořádně "horko", ale brankář O.Slaný už za svá záda nepustil jedinou střelu.A když se nám podařilo dát gól na 5-1,bylo o vítězi už prakticky rozhodnuto.
Další turnaj nás čeká za čtrnáct dní,kdy ve své domácí hale v Poličce hostíme mužstvo z Větřní a Dobříče.